Підопічні Маркевича з "Дніпра" вилетіли з Ліги чемпіонів

Підопічні Маркевича з

http://www.fcdnipro.ua

6 липня завершився 3-й кваліфікаційний раунд футбольної Ліги чемпіонів сезону 2014-2015.

 Представник України на даному етапі ФК «Дніпро» програв на виїзді данському «Копенгагену» з рахунком 2:0.

Після нульової нічиї в першому матчі, який відбувся тиждень тому, дніпряни зберігали великі шанси на вихід у наступний раунд кваліфікації, адже «Копенгаген» хоча і досить потужна команда, але далеко не гроза європейського футболу.

Проте, всі надії українського клубу були розбиті ще в першому таймі. Господарі поля впевнено захопили ініціативу, а гра «Дніпра» від оборони явно не клеїлася, та й захист дніпрян зіграв не кращим чином.

Читайте також: ХАРКІВСЬКИЙ "МЕТАЛІСТ" УРОЧИСТО НАГОРОДИЛИ "ЗОЛОТОМ" ТА "БРОНЗОЮ" (ФОТО)
                       ГРАНДІОЗНІ ЗМАГАННЯ З РОЛЕР-СПОРТУ ПРОЙДУТЬ У ХАРКІВСЬКОМУ ДІСНЕЙЛЕНДІ
                       ФУТБОЛ У ХАРКОВІ: «МЕТАЛІСТ» - «ДИНАМО» 1:2 (ФОТО)

У підсумку на 36-й хвилині ніхто не завадив форварду «Копенгагена» Корнеліусу точно пробити у нижній кут.

Остаточно питання про переможця матчу датчани зняли на 53-й хвилині, коли без шансів для голкіпера прямо під поперечину пробив Кадріі - 2:0.

У підсумку в дебютному для себе сезоні Ліги чемпіонів «Дніпро» зазнав фіаско, та тепер побореться за вихід у груповий раунд Ліги Європи. Суперник по плей-оф кваліфікаційного раунду даного єврокубка визначиться під час жеребкування, яке відбудеться в п'ятницю, 8 серпня.

У свою чергу компанію «Копенгагену» по плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів складуть БАТЕ, «Марібор», «Стандард», «Лілль», «Дебрецен», «Маккабі» Тель-Авів, «Панатінаїкос», «Грассхоперс», «Зальцбург», «Слован», «Ольборг», «Легія», «Стяуа», АПОЕЛ, «Мальме», «Лудогорець», «Зеніт», «Бешикташ», а також ряд клубів, які напряму кваліфікувалися за підсумками національних чемпіонатів.

Матчі раунду плей-оф відбудуться 19, 20 та 26 і 27 серпня.

Всі результати 3-го кваліфікаційного раунду

БАТЕ - Дебрецен 3:1 (перший матч - 0:1)
Маккабі Т-А - Марібор 2:2 (перший матч - 0:1)
Лілль - Грассхопперс 1:1 (2:0)
Панатінаікос - Стандард 1:2 (0:0)
Селтік - Легія - 0:2 (1:4)
Зальцбург - Карабах - 2:0 (1:2)
Шериф - Слован - 0:0 (1:2)
Копенгаген - Дніпро - 2:0 (0:0)
Динамо Загреб - Ольборг - 0:2 (1:0)
Стяуа - Актобе - 2:1 (2:2)
АПОЕЛ - ХІК - 2:0 (2:2)
Бешикташ - Фейеноорд - 3:1 (2:1)
Мальме - Спарта - 2:0 (2:4)
Партизан - Лудогорець - 2:2 (0:0)
Зеніт - АЕЛ - 3:0 (0:1)

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ