Підсумки Параолімпіади: українці на четвертому місці, харків'яни взяли дванадцять медалей

За результатами параолімпійських ігр у Лондоні українська збірна посіла четверте місце, - повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

На рахунку наших спортсменів 84 медалі. З них 32 золоті, 24 срібні, 28 бронзові.

Загалом на рахунку харківських паралімпійців 12 медалей: 6 золотих та по 3 срібних та бронзових.

На Параолімпіаді виступили 13 спортсменів Харківщини. Плавці Максим Веракса та Наталя Прологаєва взяли по три золоті медалі. Бронза у Олександра Головко, який був третім у запливі на 50 м на спині. Харків’янка Інна Осетинська стала бронзовою призеркою у складі паралімпійської збірної з волейболу сидячи.

Переможцями Параолімпіади стали китайці із 231 медаллю (95 золотих, 71 срібних, 65 бронзових). Другими стали росіяни — 36 «золота», 38 «срібла», 28 «бронзи».

За Україною йде збірна Австралії (32, 23, 30). Шостими стали американці.