Шахтар сенсаційно програв у Харкові

09.04.2017 16:02 Спорт
Команда Паулу Фонсеки мінімально поступилася одеському «Чорноморцю».

У 24 турі донецький «Шахтар» на ОСК «Металіст» приймав одеський «Чорноморець». Думалося, що гра з південцями стане легкою прогулянкою для лідера чемпіонату, але ні. Хоча все починалося для номінальних господарів досить передбачувано. На 27-й хвилині Бернард відкрив рахунок, але вже через десять хвилин одесити відновили паритет. Постарався вихованець харківського «Металіста» Олександр Андрієвський. А в середині другого тайму, на 68-й хвилині, Еліас вивів одеситів вперед.

Які макарони корисні для здоров'я

У час, що залишився, «гірники» спробували хоча б зрівняти рахунок, але одесити надійно оборонялися, і в підсумку здобули сенсаційну перемогу над лідером першості 2:1. До речі, ця поразка стала для Паулу Фонсеки першою в чемпіонаті України.