Шахтар вириває перемогу у Ворскли в Харкові

26.02.2017 17:06 Спорт
«Гірники» забили переможний м'яч лише в компенсований час.

Через кілька днів після зустрічі «Шахтаря» і «Сельти» в Харкові «гірників» чекав ще один матч у Першій столиці. На цей раз в рамках національної першості проти полтавської «Ворскли». Думалося, що доннечани «однією лівою» впораються з командою Василя Сачка, але, всупереч припущенням, полтавчанам вдалося неабияк попсувати нерви більш іменитим футболістам.

На 27-й хвилині Мякушко вивів на ударну позицію Хльобаса, який впевнено перекинув П'ятова і відкрив рахунок у матчі. «Гірники» відразу кинулися виправляти ситуацію, але на перерву команди пішли з мінімальною перевагою в рахунку полтавчан.

Після антракту «гірники» продовжували масовано атакувати володіння Шуста, і незабаром номінальні господарі домоглися свого. На 63-й хвилині рахунок зрівняв Коваленко. У час, що залишився, полтавці вдало стримували натиск опонента, але все-таки не зуміли зберегти для себе позитивного результату. Вже на першій доданій хвилині Факундо Феррейра ударом з близької відстані приніс партнерам чергові три очки.

2:1 – вольова перемога «Шахтаря», яка дозволяє «гірникам» зберегти 13-очковий відрив від київського «Динамо».