Шахтар насилу виграв донецьке дербі в Харкові

01.11.2018 12:02 Спорт
Вчора, 31 жовтня, «гірники» зустрічалися з донецьким «Олімпіком» у рамках 1/8 фіналу Кубка України.

Поєдинок між донецькими «Шахтарем» і «Олімпіком» вийшов доволі цікавим, а основні події матчу припали на другий тайм. На 55-й хвилині номінальні гості несподівано відкрили рахунок у матчі. Підопічні В'ячеслава Шевчука заробили пенальті, яке реалізував Дмитро Білоног. «Гірникам» знадобилося трохи більше десяти хвилин, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спочатку Дмитро Гришко у власному карному майданчику звалив Жуніора Мораеса, за що отримав жовту картку, яка стала для нього другою. Сам постраждалий упевнено реалізував цей одинадцятиметровий.

А потім у воротах «Олімпіка» розписався Андрій Тотовицький. Незважаючи на чисельну меншість, команда Шевчука не збиралася здаватися і на 81-й хвилині зрівняла рахунок. Після прострілу з правого флангу воротар «гірників» Олексій Шевченко не зумів зафіксувати м'яч, а першим на добиванні виявився Олексій Гай, який і зрівняв рахунок — 2:2. Але в планах «гірників» не було екстра-таймів, тому вони доволі швидко повернули собі лідерство в матчі. На 83-й хвилині Олег Данченко навісив з лівого флангу, Тотовицький до м'яча не дотягнувся, але «круглий» все одно влетів у сітку воріт «Олімпіка» — 3:2. Як номінальні гості не намагалися зрівняти рахунок, втім, перевести матч в додатковий час у них не вийшло.

3:2 — донецький «Шахтар» здобув вольову перемогу і вийшов у чвертьфінал Кубка України.