Шахтар в додатковий час врятувався від поразки в донецькому дербі в Харкові

03.12.2018 09:04 Спорт
Вчора, 2 грудня, «гірники» на ОСК «Металіст» зустрічалися з донецьким «Олімпіком» у рамках 17-го туру чемпіонату України з футболу.

«Шахтар» досить впевнено почав цю гру, відкривши рахунок уже на 7-й хвилині. Тайсон віддав на Жуніора Мораеса, який метрів з 10-ти впевнено переграв голкіпера суперника – 1:0. За такого розвитку подій думалося, що «Шахтар» здобуде легку перемогу, втім гравці «Олімпіка» були зовсім іншої думки.

На початку другого тайму Євген Пасіч зрівняв рахунок – він пробив з меж карного майданчика, а м'яч рикошетом від спини Тараса Степаненко влетів в сітку воріт Андрія Пятова. А в середині заключної половини гри «Олімпік» сенсаційно вийшов вперед. Підопічні Сергія Шевчука заробили небезпечний штрафний, який добре пробив Віталій Балашов – 1:2.

Донецький «Шахтар» після цього активно шукав щастя біля воріт суперника і знайшов його в компенсований арбітром час – дубль оформив Жуніор Мораес.

2:2 – «гірники» несподівано розділили очки в донецькому дербі, врятувавшись від поразки в компенсований арбітром час.