Шахтар здобув важку нічию проти Айнтрахта в Харкові

15.02.2019 10:31 Спорт
«Гірники» двічі програвали по ходу матчу, проте зуміли проявити характер і зіграти внічию.

Вчора, 14 лютого, на ОСК «Металіст» відбувся матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому донецький «Шахтар» зустрічався з франкфуртським «Айнтрахтом». Старт цього поєдинку видався просто божевільним.

На 7-й хвилині німці відкрили рахунок, відзначився Мартін Хінтеррегер. «Гірники» відновили паритет буквально відразу ж. Жуніор Мораєс заробив на собі пенальті, яке реалізував Марлос. А відразу через хвилину після цього у «гірників» виникли серйозні проблеми — англійський рефері Ентоні Тейлор показав другу жовту картку Тарасу Степаненку, який вже на 11-й хвилині залишив партнерів у меншості.

До перерви «гірникам» вдалося стримати натиск німців, проте на початку другої половини гри «орли» добилися свого. Знову франкфуртців вивів уперед Філіп Костіч. Незважаючи на скрутне становище, «Шахтар» не здався і знайшов у собі сили знову відігратися, забив Тайсон. Франкфуртці хотіли вирвати перемогу, проте «гірники» проявили характер і зберегли для себе нічию 2:2.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться 21 лютого у Франкфурті, початок — о 19:55 за київським часом.