Синхроністки з Харкова завоювали "золото" в Парижі

13.03.2017 09:40 Спорт
Перший етап Світової серії з синхронного плавання - турнір «Make Up for Seven» проходив з 10 по 12 березня в Парижі

У змаганнях взяли участь спортсмени з 23 країн світу. Українська команда, яка складається з харківських спортсменок, завоювала 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Переможницею цього етапу Світової серії в змаганнях серед солісток стала Анна Волошина. Вона з результатом 91.1267 бали здобула золоту медаль у технічній програмі та з результатом 92.7000 виграла довільну програму. Найближчу конкурентку - Юкіко Інуі з Японії, яка посіла другі місця, харків’янка перевершила відповідно на 0.6493 та 1.2000 бали. Бронзовою призеркою в «соло» стала Жаклін Саймон з Канади. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

У змаганнях дуетів Анна Волошина разом з Єлизаветою Яхно здобули бронзові медалі. За технічну програму українки отримали від суддів 89.4580 бали, а за довільну - 90.1000. Перемогу в обох програмах одержав дует з Китаю Вен Вен Янг і Тін Тін Янг, срібними призерками стали японки Юкіко Інуі і Маі Накамура.

У змаганнях груп Анна Волошина, Єлизавета Яхно, а також Ксенія Сидоренко, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Марія та Владислава Алексєєви, здобули срібні медалі в технічній (89.4177 бали) та довільній (91.4333 бали) програмах. Поступилися харків’янки лише суперницям з Японії, результат яких був 91.9006 за технічну та 92.0667 - за довільну програму. Бронзовими призерками стали китайські синхроністки.