Харків'янка здобула подвійне золото у Румунії

31.08.2015 08:42 Спорт
Харківська спорстменка Ольга Абрамова зуміла показати себе у всій красі в Чейлі-Градістей, де проходив чемпіонат світу з літнього біатлону.

Українка завоювала два "золота" з трьох можливих.

Спершу біатлоністка з Першої столиці досить впевнено взяла гору в спринтерській гонці. Ольга без єдиного промаху закрила всі мішені і пройшла всю дистанцію за 21:52.2. Слідом за українкою фінішували дві польки – Моніка Хойніш і Магдалена Гвіздон. Остання випередила ще одну українку Юлію Джиму, не давши їй увірватися на п'єдестал.

Потім Ользі не було рівних і в гонці переслідування. Незважаючи на ускладнення завдання у вигляді сильного вітру, харків'янка зуміла впоратися з погодними умовами і фінішувала першою з результатом 30:44.69. Моніка Хойніш знову залишилася позаду українки, програвши її 52,7 секунди. А киянці Юлії Джимі вдалося завоювати "бронзу".

А ось у змішаній гонці Юлія Абрамова з партнерами по збірній України задовольнилися лише четвертим місцем. До призового третього нашим співвітчизникам забракло 20 секунд.