У Харкові пройшов міжнародний марафон. Фото, відео

14.04.2019 15:57 Спорт
У забігах взяли участь близько 11 тисяч спортсменів.

Сьогодні, 14 квітня, в нашому обласному центрі проходить VI Харківський міжнародний марафон. Як повідомляє прес-служба Харківської міської ради, у забігах беруть участь близько 11 тис. спортсменів, у тому числі представники 18 країн – Німеччини, Кенії, Словаччини, Великобританії, Нідерландів, Франції, Польщі, Греції, США, Саудівської Аравії, Туреччини, Марокко тощо. Любителі бігу і професіонали біжать на дистанціях 42 км, 10 км, 4,2 км, 1,6 км (сімейний забіг), а також в естафеті 2x21,1 км.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, VI Харківський Марафон зібрав ще більше учасників на всіх дистанціях – близько 11 тис. осіб, зросла кількість спортсменів на марафонській дистанції – майже 500. Марафонську дистанцію біжать спортсмени з 18 країн.

На марафонській дистанції (42 км) першим фінішував кенійський спортсмен Кіруі Роберт Кіпкоіч. 26-річний марафонець пробіг дистанцію за 2 години 26 хвилин і 26 секунд. Друге місце в марафоні посів Дмитро Пожевілов з Чугуєва з результатом 2:32:33. Бронзу завоював Вадим Сапа з Бахмута Донецької області з результатом 2:36:49.

Серед жінок першою фінішувала Тетяна Вілісова з Дніпра (2:48:39), другою стала Вероніка Калашнікова з Харкова (2:59:38), а третьою – Наталія Караван з Харкова (3:09:33).