У Змієві стартував Кубок Слобожанщини з футболу

11.03.2019 17:15 Спорт
За Кубок Слобожанщини – 2019 змагаються шість команд з чотирьох областей України, включаючи Харківську. Однак старт змагань не задався для наших колективів – «Вовчанськ» і «Зміїв» програли перші матчі турніру всуху.

10 березня у Змієві на стадіоні «Авангард» стартував Кубок Слобожанщини – 2019, який проходить за підтримки голови Зміївської районної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради Віталія Кошеленка й під патронатом Харківської обласної федерації футболу.

У цьому турнірі беруть участь шість команд: ФК «Вовчанськ» і ФК «Зміїв» (Харківська область), ФК «Олімпія» та ФК «Легіон» (Полтавська область), ФК «Вікторія» (Сумська область), «Скорук» (Дніпропетровська область).

Згідно з регламентом Кубок Слобожанщини складатиметься з п’яти турів. Переможець визначиться за сумою набраних очок у всіх матчах.

Матчем-відкриттям турніру стала зустріч «Легіону» з Полтавської області та «Вовчанська».

Як повідомляє прес-служба ФК «Вовчанськ», матч видався безкомпромісним. «Легіон» з перших хвилин узяв ініціативу у свої руки, що вилилося в кілька гольових моментів і підсумковий гол на 10-й хвилині. Результативний удар – на рахунку Валентина Шевченка.

У другому таймі чинний чемпіон першості Харківської області «Вовчанськ» заграв на порядок краще. «Вовки» кілька разів могли зрівнювати рахунок, наприклад, Чепіга добивав після штрафного від Іванова – хрестовина.

Проте домогтися свого підопічним Андрія Березовчука не вдалося. Більш того, уже в компенсований час суперник подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті, – 2:0.

Як розповів «СК» головний тренер «Вовчанська» Андрій Березовчук, на результаті гри позначилися кадрові проблеми команди.

– Провідний захисник Олексій Покосенко отримав травму, ключовий нападник Костянтин Без’язичний вирішив змінити команду, і ми на цю гру залишилися без основного форварда. Плюс увесь тиждень була температура в капітана Артема Іванченка, який вийшов на заміну. Зрозуміло, що після хвороби добре зіграти неможливо, – розповідає Андрій Березовчук. – Через проблеми зі складом були нові поєднання в лінії захисту, і гравці у перші хвилини матчу не могли притертися один до одного. Пропустили швидкий гол, могли ще пропустити. Потім вирівняли гру, були моменти відігратися. У другому таймі кращий вигляд мали. І в каркас воріт влучали, і виходи сам на сам не реалізовували. У результаті в кінцівці матчу суддя поставив спірний пенальті, і пропустили другий м’яч.

У другій грі першого туру зустрілися «Вікторія» із Сумщини та місцевий «Зміїв». Ця зустріч стала справжнім розчаруванням для місцевих любителів футболу. У першому таймі номінальні господарі вийшли вперед, а після перерви, в останню чверть матчу, ще тричі «розписалися» у воротах зміївчан – 4:0.

Наступний, другий, тур цих змагань пройде 13 березня. «Вікторія» зіграє зі «Скоруком», «Вовчанськ» зустрінеться зі «Змієвом», а «Олімпія» – з «Легіоном».