Україна може стати господарем Олімпіади-2022

Україна може стати господарем Олімпіади-2022

http://news2000.com.ua/

На Раді регіонів одностайно підтримали проведення Олімпіади-2022 в Україні.

Під час відкриття засідання Кабміну український прем’єр Микола Азаров повідомив, що на одному з найближчих засідань Кабмін розгляне питання подання заявки на проведення Олімпіади 2022 року в Україні, - повідомляє УНН.

- На засіданні Ради регіонів було одностайно підтримано ініціативу президента сформувати заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських ігор 2022 року. На одному з найближчих засідань ми розглянемо це питання, — зазначив Азаров.

Нагадаємо, як повідомив Президент України Віктор Янукович вчора під час Ради регіонів у Борисполі, витрати на підготовку до Олімпіадибудуть не меншими, ніж кошти, витрачені на підготовку до Євро-2012.

Як повідомлялось, 6 червня 2013 року Президент України Віктор Янукович підписав указ “Про заходи зі створення умов для проведення у 2022 році Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні”. В листопаді цього року представники держави повинні подати МОК декларацію про намір України на проведення зимової Олімпіади, а у березні 2014 року направити до МОК відповідну заявку.

За матеріалами: УНН