Величезний фізкультурний комплекс будують під Харковом (ФОТО)

Величезний фізкультурний комплекс будують під Харковом (ФОТО)

фото прес-служби ХОДА

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Вовчанському районі планується завершити до кінця 2013 року.

Про це розповів голова Вовчанської РДА Сергій Мотузний.

Він зазначив, що балансова вартість ФОКу становить 9 млн. грн. У минулому році був закладений фундамент і вкладено понад 2 млн. грн. Більше 6 млн. грн. має бути освоєно в цьому році.

«Тут одночасно зможуть займатися 80 осіб по таких напрямках як міні-футбол, волейбол, баскетбол, теніс, гімнастика, бокс. Також тут будуть розміщені тренажерні зали. Для дітей всі спортивні заняття будуть безкоштовними», - сказав Сергій Мотузний.

Також він підкреслив, що фінансування на продовження будівництва вже виділено Кабінетом Міністрів. В даний час закуповується обладнання.

Як зазначив заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Сергій Христоєв, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізкультурою та спортом, популяризації здорового способу життя у Вовчанському районі в 2011 році був побудований спортивний майданчик зі штучним покриттям, в 2012 році розпочато будівництво ФОКу, а також побудовано майданчик з тренажерним обладнанням.

У Вовчанському районі це перший ФОК подібного рівня. Всього на території району 248 спортивних об'єктів.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ