Визначився чемпіон зимової першості Харківщини з футболу

26.04.2016 07:15 Спорт
За зимове "золото" боролися харківський "Електроважмаш" (“ЕВМ”) і "ДКІ-Хладик" з Буд, що в Харківському районі.

Фаворитом цього протистояння був “ЕВМ”, який у минулому році став переможцем чемпіонату Харківської області. І свою справжню силу підопічні Сергія Осадчого продемонстрували і цього разу, хоча початок матчу залишився за їх опонентами.

У дебюті зустрічі, на 9-й хвилині, Ракленко скористався помилкою голкіпера суперника і відкрив рахунок у матчі. Це дуже розлютило харків'ян, які протягом трьох хвилин "вистрілили дуплетом". Спершу Коваленко на 28-й хвилині відновив паритет у матчі, а на 31-й – капітан “ЕВМ” Дмитро Гранкін вивів партнерів вперед. Після антракту хід матчу продовжував контролювати колектив Осадчого, який за другий тайм ще двічі розписався у воротах опонента й оформив кінцевий рахунок – 4:1.