«Ворскла» відібрала очки у «Металіста» - нічия 1:1

ФК "Металіст"

У виїзному матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги з футболу підопічні Мирона Маркевича розійшлися миром з полтавською «Ворсклою».

Перший тайм видався не дуже багатим на події. Команди нечасто турбували оборону один одного. Якщо ж футболістам і вдавалося завдати удари в ствір воріт суперника, то для голкіперів вони великої загрози не становили.

І все ж таки під завісу першого тайму «Металіст» зумів значно активізувати свої дії в атаці і на 42-й хвилині відкрив рахунок. Після розіграшу кутового відзначився бразильський захисник харків'ян Родріго Моледо, який головою переправив м'яч повз воротаря полтавської команди Дмитра Непогодова - 0:1.

За гостями залишився і початок другого тайму. Однак повторно засмутити Непогодова у харків'ян не вийшло. Голкіпер господарів надалі діяв практично без помилок. Відразу після перерви він впорався з неприємним «пострілом» Себастьяна Бланко, а потім виграв міні-дуелі у Дієго Соузи та Марко Девіча.

У свою чергу полтавчани також не відсиджувалися в обороні та шукали свої моменти, аби зрівняти рахунок. І на 68-й хвилині їм теж вдалося «вижати» максимум зі стандартного положення. Після навісу зі штрафного Євген Ткачук виграв «повітря» та головою переправив м'яч на свого партнера Дениса Дедечко. Хавбек «Ворскли» зволікати з вирішальним ударом не став та з близької відстані «розстріляв» ворота «Металіста» - 1:1.

До кінця гри рахунок на табло суперники більше не змінили. Хоча можливості забити знову були як у господарів, так і у приїжджої команди. Наприклад, на 81-й хвилині влучності не вистачило Марко Девічу, щоби відправити круглий «снаряд» у порожні ворота, а наприкінці матчу з вигідного положення м'яч у «молоко» запустив Моледо.

У «Ворскли» близькі до успіху були Дедечко та Адіс Яховіч, але їм також забракло холоднокровності в завершальній стадії атаки.

- Чесно кажучи, ми не планували втрачати очки у Полтаві. До того ж знали, що є проблеми у складі нашого суперника. Звичайно, хотілося сьогодні виграти, тим більше, що перевага в грі була у «Металіста». Але «Ворскла» також непогано грала - знайшла свій момент і забила гол. Нас же сьогодні підвела реалізація. Тому важко на щось розраховувати, якщо ми не використовуємо свої моменти, - зазначив після матчу наставник харків'ян Мирон Маркевич.

У турнірній таблиці «Металіст» набрав 34 очки і залишився на першому місці. Проте на п'яти «жовто-синім», як і раніше, наступають «Шахтар» і «Дніпро».