Харківські футболістки оформили золотий дубль

10.06.2019 18:00 Спорт
У Львові пройшов фінал Кубка України з футболу серед жіночих команд.

За перемогу в турнірі боролися харківський «Житлобуд-1» і «Восход» із села Стара Маячка Херсонської області.

Із самого початку матчу номінальні господарі мали кращий вигляд, а на 13-й хвилині харків'янки відкрили рахунок. Юлія Шевчук прострелила з лівого флангу, а в карному майданчику Дарина Апанащенко філігранно п'ятою перевела м'яч у сітку воріт — 1:0

На цьому «біло-блакитні» не збиралися зупинятися, але кілька небезпечних ударів з-за меж карного майданчика пройшли повз ворота. Спробував огризнутися і «Восход», але м'яч зрадницьки не йшов у ворота харків'янок. Втім, ще до перерви «Житлобуд-1» зумів подвоїти перевагу — на 41-й хвилині забила Юлія Шевчук, 2:0.

У другому таймі харківська команда продовжувала контролювати хід гри і у підсумку довела справу до логічної перемоги.

2:0 — «Житлобуд-1» перемагає і оформлює золотий дубль, адже харків’янки виграли в одному сезоні і чемпіонат, і Кубок України.