Харківські футболістки встановили історичне досягнення. Фото

14.08.2018 10:30 Спорт
Фото Бориса Бреславця Фото Бориса Бреславця
«Житлобуд-1» уперше вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів.

З 7 по 13 серпня в Харкові пройшли матчі 6-ї групи кваліфікаційного раунду жіночої Ліги чемпіонів УЄФА 2018/2019 років. У Першій столиці за єдину путівку в 1/16 фіналу змагалися чотири колективи: харківський «Житлобуд-1», румунська «Олімпія», валлійський «Кардіфф Мет» і мальтійська «Біркіркара».

Українська команда впевнено стартувала, розгромивши мальтійців 8:0. У другому матчі місцевий колектив теж упевнено розібрався з валлійським «Кардіффом» — 5:2. У заключному поєдинку, який відбувся вчора, 13 серпня, харків'янкам належало зустрітится з румунською «Олімпією», яка теж мала абсолютний показник.

На 36-й хвилині харків'янкам удалося відкрити рахунок, відзначилася Надія Куніна. На старті другого тайму Дарина Апанащенко подвоїла перевагу, а на 71-й Даша оформила дубль. Румунок, у свою чергу, вистачило лише на один гол.

3:1 — харківська команда здобула впевнену перемогу і вперше в своїй історії вийшла в плей-оф жіночої Ліги чемпіонів.

«Житлобуд-1» дізнається ім'я свого першого суперника в раунді плей-оф у найближчу п'ятницю, 17 серпня, коли в швейцарському Ньоні проходитиме жеребкування 1/16 фіналу ЛЧ. Матчі цієї стадії пройдуть 12/13 і 26/27 вересня.