Харківські синхроністки завоювали золоті медалі Світової серії

18.06.2019 17:20 Спорт
Збірна України із синхронного плавання вдало виступила у суперфіналі Світової серії FINA , який з 14 по 16 червня проходив в угорському Будапешті.

На фінальному етапі Світової серії збірна України, до складу якої увійшли харків’янки Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Марта Федіна, Марина і Владислава Алексіїви, Яна Нарежна, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелєва та Вероніка Гришко, здобула 7 золотих та 1 срібну медалі. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Наші співвітчизниці були кращими в усіх командних змаганнях. З результатом 92,8734 бала українки виграли технічну програму груп, стали переможцями в довільній програмі груп (94,2667 бала) та в змаганнях комбінованих груп (94,2667 бала), а також показали кращий результат у хайлайті (94,4667 бала).

Крім того, Марта Федіна здобула золоту медаль у довільній програмі соло з результатом 93,4667 бала, а також посіла друге місце в технічній програмі соло (90,6254 бала), поступившись лише Оні Карбонелл з Іспанії, виступ якої судді оцінили в 90,8142 бала.

Ще дві золоті медалі завоювали Марта Федіна та Анастасія Савчук у технічній (92,0205 бала) та довільній (93,9000 бала) програмах дуетів.

За підсумками суперфіналу Світової серії українки набрали 395 балів та посіли перше загальнокомандне місце, також заробивши 100000 доларів США призових. Друге місце було за іспанками, а третє посіли спортсменки з Канади.

За підсумками усього сезону найкращий результат — 1425 балів — показала Канада, друге місце посіла збірна України, а третіми стали іспанки.

Автор: Олександр Гаркавець