Харківські спортсмени завоювали медалі Кубка України

13.12.2017 14:08 Спорт
Участь у змаганнях серед чоловіків та жінок, які проходили у Броварах, взяли найсильніші борці країни.

За підсумками Кубка на рахунку збірної Харківської області — 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Переможцем Кубка у ваговій категорії до 86 кг став Мраз Джафарян — спортсмен успішно дійшов до фіналу, де здолав киянина Степана Томашевського. Про це повідомляє сайт ХОДА.

Срібним призером у ваговій категорії до 79 кг став харківський борець Адлан Батаєв, який у фіналі поступився Рустаму Дудаєву з Одеської області.

Бронзові медалі в змаганнях серед чоловіків здобули Геворг Абраамян (вагова категорія до 57 кг) та Денис Бороган (вагова категорія до 61 кг).

У змаганнях серед жінок на рахунку харківських спортсменок була лише одна бронзова нагорода, яку у ваговій категорії до 59 кг виборола Катерина Шакалова. У цій же вазі ще одна харків’янка Карина Заморська посіла четверте місце.