Харківські хокеїсти програли перший поєдинок 2019 року

04.01.2019 12:00 Спорт
27-й тур чемпіонату України з хокею стартував вчора, 3 січня, в Дружківці, де «Донбас» приймав харківське «Динамо».

Перший матч чемпіонату в 2019 році впевненіше почали донеччани, які вийшли вперед уже на четвертій хвилині. Харків'яни, в свою чергу, створили масу небезпечних моментів біля воріт супротивника, але зрівняти рахунок у першому періоді так і не зуміли. Про це повідомляє прес-служба Української хокейної ліги.

У другій двадцятихвилинці команди двічі обмінялися закинутими шайбами – спочатку харків'янин Сергій Пойманов відновив паритет у матчі, на що Сергій Кузьмик відповів своєю шайбою у ворота Тимура Мамедова. Потім харків'янам ще раз вдалося зрівняти рахунок у матчі, але Артем Пуголовкін знову повернув «Донбасу» лідерство в матчі. Таким чином, на другу перерву команди знову пішли з мінімальною перевагою донеччан, 3:2.

У третьому періоді «Донбас» затвердив своє лідерство, відправивши у ворота харків'ян ще дві шайби.

5:2 – впевнена перемога чинного чемпіона України «Донбасу».