Харківські хокеїсти закінчили регулярну першість на мінорній ноті

01.03.2018 10:47 Спорт
Вчора, 28 лютого, відбулися матчі заключного, 40-го, туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

В останній день зими харківський МХК «Динамо» на виїзді протистояв лідеру «регулярки», донецькому «Донбасу». Гості з Першої столиці почали поєдинок доволі активно і зуміли відкрити рахунок в матчі, відзначився Микита Олійник. Втім, господарі майданчика практично відразу відновили рівновагу. Більше в цьому періоди хокеїстам обох команд відзначитися закинутими шайбами не вдалося.

Якщо стартову двадцятихвилинку харків'яни провели гідно, то ось дві наступні вони просто провалили. У другому і третьому періодах «Донбас» «відвантажив» гостям з Першої столиці сім шайб, на що динамівці зуміли відповісти лише однією. Під завісу поєдинку відзначився капітан харків'ян Володимир Чердак.

8:2 — динамівці зазнали розгромної поразки в останньому матчі «регулярки», яку закінчили на четвертому місці. Тепер в УХЛ починається пора плей-оф. Вже завтра, 2 березня, МХК «Динамо» в рідних стінах проведе перший матч 1/4 фіналу. Нашим хокеїстам протистоятимуть «Галицькі Леви» з Новояворівська Львівської області.