Харківські хокеїстки вибороли чемпіонський титул

12.03.2018 08:55 Спорт
Новими чемпіонками України з хокею серед жіночих команд стали харківські «Пантери».

Фінальну крапку в сезоні 2017-2018 року чемпіонату країни було поставлено 11 березня у матчі «Пантери» – «Королеви Дніпра».

Підопічні Вадима Радченка дуже впевнено розпочали зустріч. Вже на третій хвилині завдяки старанням харків’янок ворота суперниць було розпечатано. Свій автограф залишила Інна Вансович. Буквально через дві хвилини завдяки шайбі Карини Євдокімової рахунок на табло збільшився – 2:0. До першої перерви Карина ще двічі влучно вразила ворота «Королев» – 4:0.

У другому періоді харків’янки не стали збавляти обертів. Владислава Скащук збільшила відрив – 5:0. До перерви суперниці змогли відіграти шайбу – 5:1.
У третьому періоді першими забили «Королеви» – 5:2. Але потім своє слово сказала найкращий гравець чемпіонату за версією вболівальників Діана Ковтун, оформивши дубль, – 7:2. До фінальної сирени суперниці спромоглися відіграти шайбу – 7:3.

Окрім золотих медалей, «Пантери» вибороли ще й інші титули турніру. Так, наставника чемпіонок Вадима Радченка визнали найкращим тренером сезону. Влада Скащук отримала титул «найкращого нападника», Діана Ковтун – найкращий гравець за версією вболівальників та найкраща гравчиня «Пантер», Надія Макаренко – найкращий захисник.