Харківський «Політехнік» програв другу домашню гру поспіль

14.01.2019 09:03 Спорт
Харківські баскетболісти на своєму паркеті приймали візаві з Одеси.

Вчора, 13 січня, харківський баскетбольний клуб «Політехнік» у рамках чемпіонату України з баскетболу на своєму паркеті приймав БК «Одесу». Про це повідомляє сайт Федерації баскетболу України.

Стартову чверть господарі провели добре, вигравши її 19:16. У другій десятихвилинці гості перехопили ініціативу і пішли на велику перерву, ведучи в рахунку 41:34. У третій чверті одесити продовжили домінувати, маючи перед заключною десятихвилинкою гандикап в 13 очок. У час, що залишився, господарі спробували надолужити, але у них це не вийшло.

84:69 — одесити впевнено перемагають, а харків'яни програють другу домашню зустріч поспіль. Минулої п'ятниці, 11 січня, «Політехнік» вдома поступився южненському «Хіміку» з Одещини 72:84.