Харків'янин Сергій Горський став чемпіоном України з боксу

21.11.2017 09:45 Спорт
На чемпіонаті України серед чоловіків, який з 14 по 19 листопада проходив у Львові, харківські боксери здобули золоту, срібну та бронзову медалі.

Участь у змаганнях взяли понад 160 боксерів з усіх областей України. У ваговій категорії до 91 кг успішно виступив харків’янин Сергій Горський, здобувши золоту медаль чемпіонату. У фіналі Сергій одноголосним рішенням суддів 5:0 переміг Дмитра Лісового з Винницької області. Про це повідомляє ХОДА.

У цій же ваговій категорії на рахунку харківських боксерів була і бронзова медаль. Її здобув Іван Юхта, який у півфіналі поступився майбутньому чемпіону.

Срібним призером чемпіонату у вазі до 64 кг став Ярослав Харциз. У фіналі харків’янин поступився Мгеру Оганесяну з Хмельницької області.

Ще одну бронзову медаль здобув Анар Умудов. У півфіналі вагової категорії до 49 кг харківський боксер поступився Назару Куротчину зі Львівської області, який став чемпіоном у цій вазі.