Харків’янин завоював «бронзу» етапу Кубка світу в Парижі

14.05.2018 15:30 Спорт
Роман Свічкар виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах.

Харківський спортсмен разом з киянами Володимиром Станкевичем та Ігорем Рейзліним, а також Богданом Нікішиним з Дніпра успішно дійшли до півфіналу, здолавши збірну китайського Тайбея з рахунком 45:25, Німеччини 42:31 та Китаю 24:16. Про це повідомили у ХОДА.

На жаль, потрапити до фіналу змагань українським шпажистам завадили угорці, які здобули перемогу 23:21 та в підсумку стали переможцями цього етапу Кубка світу, здолавши у фіналі суперників з Південної Кореї.

У поєдинку за третє місце збірна України зустрілася з Ізраїлем та здобула перемогу з рахунком 38:36. В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА зазначають, що це перша в цьому сезоні медаль українських шпажистів, яка була здобута в командних змаганнях.

Загалом на цьому етапі Кубка світу українські шпажисти завоювали дві нагороди. В особистих змаганнях срібним призером став Богдан Нікішин.