Як «Металіст 1925» зіграв без головного тренера

29.09.2017 12:07 Спорт
Харків'яни провели першу гру в сезоні без вже колишнього коуча команди Олександра Призетка.

В рамках 14-го туру Другої ліги харківський «Металіст 1925» гостював у відвертого аутсайдера змагань, запорізького «Металурга». Перед цією грою «жовто-сині» зазнали серйозних змін. Головний тренер «жовто-синіх» Олександр Призетко покинув команди, а на його місце прийшов Олександр Іванов. Але до гри в Запоріжжі команду готував не новоспечений тренер, а спортивний директор клубу В'ячеслав Хруслов.

Інтелектуальний фестиваль пройде у Харкові

Харків'яни довго розгойдувалися в цьому поєдинку, але потім, як то кажуть, пішло-поїхало. У кінцівці першого тайму, з 42-ї по 45-у хвилини, дублем відзначився Сергій Давидов. Відразу після перерви гості мали доводити рахунок до розгромного, але Сергій Романов не реалізував пенальті. А потім харків'яни провели ударну десятихвилинку, з 65-ї по 75-у хвилини, за час якої «відвантажили» у ворота суперника три м'ячі.

5:0 — харків'яни більш ніж упевнено перемагають і, маючи в своєму активі 32 очки, продовжують лідирувати у першості.