Зміївські футболісти здобули перші очки на домашньому Кубку Слобожанщини

19.03.2019 15:00 Спорт
16–17 березня відбувся третій тур Кубка Слобожанщини – 2019, що проходить у Змієві. Господарі турніру вже поліпшили гру порівняно з двома стартовими зустрічами, саме зараз вони забили перші м’ячі на турнірі, які принесли їм дебютне залікове очко.

Минулого тижня на Кубку Слобожанщини – 2019, що проходить на зміївському стадіоні «Авангард», було зіграно два тури. Матчі другого туру пройшли минулої середи, 13 березня. У дербі Харківщини зійшлися «Зміїв» і «Вовчанськ». Обидві команди зазнали поразки в перших матчах і хотіли реабілітуватися за невдачі в них, однак вдалося це зробити «вовкам», які перемогли 2:0. У другому турі зустрілася ще одна пара земляків – у дербі Полтавщини «Олімпія» протистояла «Легіону». Номінальні гості здобули перемогу, забивши по голу в кожному з таймів. Ще в одному матчі цього туру «Вікторія» із Сумщини розійшлася миром зі «Скоруком» з Дніпропетровщини (0:0).

А в третьому турі, матчі якого відбулися 16–17 березня, першими очками розжитися вдалося господарям турніру ФК «Зміїв». Підопічні Сергія Пасічника зустрічалися з «Олімпією». «Городяни» двічі програвали по ходу поєдинку, проте знайшли в собі сили і здобули один заліковий бал – 2:2.

За словами головного тренера зміївчан Сергія Пасічника, його підопічні потихеньку починають демонструвати хороший футбол, і це позитивно відбивається на результатах турнірних зустрічей.

– Ми тільки зібрали команду – 95 % нових гравців порівняно з минулим роком. Ще перебуваємо в пошуках гри, хлопці притираються один до одного. Вже є прогрес порівняно з першим матчем на Кубку Слобожанщини, – зазначив коуч зміївчан.

У матчі між «Скоруком» і «Легіоном» також було зафіксовано бойову нічию – 2:2. У кінці зустрічі номінальні господарі програвали два м’ячі, однак змогли відігратися, забивши на 89-й і на 93-й хвилинах матчу. При цьому такий камбек вони створили в меншості – на 82-й хвилині другу жовту картку отримав Кривий, за що його вилучили з поля.

Ще один матч цього туру, «Вікторія» – «Вовчанськ», не відбувся. У сумчан дорогою на гру поламався автобус, через що матч перенесли на 20 березня.