Аварійний міст обрушився під Харковом. Чиновники запропонували людям об'їзд

Аварійний міст обрушився під Харковом. Чиновники запропонували людям об'їзд

http://zhiharevo1.narod.ru/

У ХОДА завірили — роботи з реконструкції будуть продовжені.

Днями ряд ЗМІ поширило інформацію про те, що село Гусина Поляна Зміївського району виявилося відрізаним від цивілізації. Щоб дістатися берега, треба було перейти річку Уди. Через неї проходив міст, який з'єднував село з Васищево, але його зруйнували.

- Пару років тому міст був в аварійному стані і вимагав капремонту. За три тижні ми зміцнили його за власний рахунок, однак на початку вересня по команді Васищевської селищної ради міст навіщось розібрали, і ось вже другий місяць там не ведуться роботи. Єдина дорога, по якій до нас можна дістатися, проходить уздовж залізниці: вона без асфальтового покриття і, по суті, це звичайна стежка вздовж лісосмуги, - сказав житель Гусячої Поляни Андрій Кузьменко, який тепер добирається на роботу на 40 хвилин довше, пише “Сегодня”.

У Харківській облдержадміністрації відреагували на ситуацію та повідомили, що в 2011 році Васищевською селищною радою було розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію мосту через Уди в селище Васищеве на загальну суму 4,6 млн грн.

21 червня 2013 року підписано договір на виконання робіт. Кошти в сумі 3 млн.грн. були виділені з місцевого бюджету.

Проте під час демонтажу проїзної частини мосту і проведенні підготовчих робіт залізобетонні опори було зруйнувано. У зв’язку з чим виникла необхідність корегування проектно-кошторисної документації в частині відновлення або будівництва нових залізобетонних опор.

Місцеві мешканці, а також водії були попереджені про припинення руху в зазначеному напрямку та запропоновано об'їзд через с. Гусина Поляна. Об'їздна дорога знаходиться в задовільному стані.

Після проведення корегування проектно-кошторисної документації роботи з реконструкції будуть продовжені.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ