Бібліотеки Харківщини отримали нові комп'ютери

Бібліотеки Харківщини отримали нові комп'ютери

http://www.pirogovski.ru/

118 бібліотек Харківської області отримали близько 400 комп'ютерів.

Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.

- Харківська область в даний момент є лідером з надання послуг через інтернет. Куп'янський район у цьому відношенні має теж дуже серйозні показники. Інтернет для нас - це інформаційна артерія. За допомогою нього ми хочемо розвивати нові технології, хочемо навчитися шукати грантові проекти, тобто залучати позабюджетні кошти, - повідомив Дмитро Кузнєцов.

Завдяки проекту «Бібліоміст» всього 118 бібліотек Харківської області отримали близько 400 комп'ютерів, в тому числі бібліотеки Куп'янського району.

- Сьогодні вже до трьох сільських та однієї районної бібліотеки Куп'янського району приєдналися ще 8 сільських бібліотек. Незабаром ще 3 бібліотеки отримають комп'ютери. Це досить серйозна заявка для того, щоб протягом 2014 року закрити це питання по району в цілому, - розповів перший заступник голови Куп'янської РДА Володимир Білозерський.

За матеріалами: ХОДА