Добкін продемонстрував свої кондитерські вміння (ФОТО)

Добкін продемонстрував свої кондитерські вміння (ФОТО)

фото Катерини Терещенко

Мешканці Харківського приватного містечка "Отрадне" активно підготувалися до Дня Святого Миколая.

Традиція святкувати цей день підтримується у прийомних родинах містечка щороку. Діти вчать слова святкової програми, печуть і розмальовують "миколайчиків". наередодні самого дитячого свята цього року у дітлахів та їх матусь були незвичайні гості.


Малюків дитячих бюдинків сімейного типу з Харківського, Борівського і Чугуївського районів, які проживають на території містечка, привітав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін:
- Із початком святкування Дня Святого Миколая відновилась справедливість, адже у дітлахів з'явилося свято, у яке вони відчувають ще більше теплоти і турботи. Адже Святий Миколай дуже шанується на слобожанській землі. Хочеться всім побажати в цей день дивоважних досягнень.

У подарунок від губернатора діти отримали солодощі та інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини».Гості також залишили у якості сюрпризу цінні подарунки під ялинкою.


- Нещодавно на одному засіданні Президент України повідомив, що Харківська область увійшла до трійки областей (разом із Київською та Дніпропетровською), де найбільше приділяється увага роботі з соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - зазначив Михайло Добкін. - І я хочу сьогодні сказати, що всі тут присутні - і діти, і їх прийомні батьки - вносять свої цеглинки у міцний фундамент нашої держави.


Діти подякували гостям за подарунки і постійну допомогу: придбання автотранспорту, обладнання футбольного поля, можливість користування Інтернетом тощо та запропонували їм приєднатися до святкового столу і допомогти у виготовленні «миколайчиків».

- Ми щороку напередодні робимо медове тісто власноруч, випікаємо печиво та розмальовуємо його колоьоровою глазур'ю, - розповідає вихованка містечка 11-річна Настя Іваненко. - А вже утром чекаємо на подарунки під подушко. Ті, хто добре поводився отримують солодощі, а хто погано - різку. Але у нас таких в містечку немає.

Катерина Терещенко

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ