Нового начальника поліції представили в Харкові

Нового начальника поліції представили в Харкові

http://mvs.gov.ua

Очільником Головного управління Національної поліції України у Харківській області став Олег Бех.

20 вересня перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та очільник Нацполіції Сергій Князєв у Харкові представили нового керівника, повідомили у прес-службі МВС України.

Сергій Яровий підкреслив, що колишній очільник поліції області Анатолій Дмитрієв залишає цю посаду і відтепер продовжить свою службу в Апараті голови Національної поліції.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що Олег Бех гідний стати головою поліції Харківщини, адже він здатен впоратися з усіма викликами, що постали перед прикордонним регіоном.  Довідка: Олег Володимирович Бех службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1996 році на посаді слідчого. У 2001-2010 роках працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності у Головному управлінні боротьби зі злочинністю МВС України. Із 2010 до 2011 року – очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.У 2011-2012 роках очолював УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області, у 2012-2014 – УБОЗ УМВС у Миколаївській області, а з травня 2014-го до лютого 2015 року – УБОЗ ГУМВС в Одеській області.

24 лютого 2015 року Олег Бех призначений на посаду начальника УМВС України в Полтавській області.

З 7 листопада 2015 року займає посаду начальника Гоговного управління Національної поліції в Полтавській області.

За службу Олег Бех отримав звання генерала поліції третього рангу.

Глава патрульної поліції Харкова повідомив про звільнення

Олександр Ушаков