Ідентифікаційний код можна внести в паспорт громадянина України, - ДФС

Ідентифікаційний код можна внести в паспорт громадянина України, - ДФС

Фото:alt.ck.ua

У ГУ ДФС України в Харківській області роз’яснили, як можна відмовитися від постійного «носіння» папірця з ідентифікаційним кодом.

У багатьох жителів Харківщини є ідентифікаційний код як документальне підтвердження реєстраційного номера платника податків. Його потрібно пред'явити у випадках, передбачених законодавством. Не рідко папірець зношується і загублюється.

Фіскали погоджуються: код в електронному вигляді призначається на все життя, а довідка з ним - це всього лише папірець. Вони вкотре нагадують: полегшити собі життя можна, просто внісши ідентифікаційний код у паспорт.

- Сьогодні працює відповідна послуга, яка надається в центрах обслуговування платників при податкових інспекцях, або в ЦНАПах, - коли ідентифікаційний код ставиться штампом у паспорт. Такою послугою в нещодавно відкритому регіональному ЦНАПі у Харкові скористалася лише одна людина. Це – я, - розповів 18 вересня під час прес-конференції начальник ГУ ДФС України в Харківській області Микола Рибаков.- Це робиться дуже швидко й безкоштовно. Людина приходить із паспортом і копією коду, 5 хвилин - і вже не треба носити із собою той папірець. 

 Він також додав, що, крім того, у нових пластикових картках-паспортах громадянина України  також вказується ідентифікаційний код.

Довідка. Реєстраційний номер облікової картки платника податків використовується органами державної влади та місцевого самоврядування, юридичними особами, фінансовими установами, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків.


Читайте також: Мільйонерів у Харківській області стало більше 

Тетяна Василець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ