Харківські чорнобильці написали звернення до Турчинова

Про це під час круглого столу заявив голова Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Анатолій Винник.

 Один із основних пунктів цього звернення — поліпшення умов життя чорнобильців та членів їх родини. Головні проблеми, котрі потребують нагального вирішення, стосуються надання житла чорнобильцям, забезпечення їх пенсіями, а також дотримання призупиненої раніше ч.4 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

- Для нас дуже важливо виконання цього закону на 100%, важлива виплата чорнобильцям пенсій, важливо, щоб працювала програма із забезпечення житлом чорнобильців. І ми хочемо, щоб губернатор Харківщини був нашим союзником і представником наших інтересів у цих питаннях на рівні Кабінету Міністрів», - сказав Анатолій Винник.

 Чорнобильці запропонували  завтра на сесії обласної ради розглянути  та прийняти їх звернення до центральних органів влади.

 У свою чергу голова ХОДА Ігор Балута запевних усіх присутніх, що  зробить усе можливе для харківських чорнобильців.

 -  «Що стосується ч 4 ст. 54, я вважаю, ми знайдемо розуміння. Думаю, це буде з початку наступного року, оскільки при сьогоднішній ситуації в країні це, швидше за все, просто неможливо. Програма з будівництва житла - це також реально, тому що у нас є великі можливості співпраці з міжнародними організаціями, безліч грантових проектів», - пояснив Ігор Балута.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ