Мокрий сніг та заморозки йдуть на Харківщину

Мокрий сніг та заморозки йдуть на Харківщину

Фото: sobkor.net

Як повідомили «СК» у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології, до 26 листопада погода майже однорідна, морозна, без істотних опадів.

— Середньодобова температура в нормі, якихось відхилень, аномалій не буде. Так що погода характерна для такої пори року, — каже синоптик Харківського регіонального центру з гідрометеорології Інна Гостєва. — На 23 листопада очікується невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, адже на сході області присутній сніговий покрив. В області очікується від мінус 3 до плюс 2, а в Харкові стовпчик термометра буде близько нуля. На ніч 24 і 25 листопада очікується від мінус 3 до мінус 8, а вдень в ці два дні стовпчик термометра коливатиметься від нуля до мінус 5.

Щодо температурних рекордів у ці дні, то 23 листопада максимально стовпчик термометра піднімався до 18,9 градуса в 1970, а мінімально — до -5,5 у 1945. Температурні рекордні 24 листопада були зафіксовані в 2006 (+18,6) і 2014 (-6,5 градуса) роках. 25 листопада максимальна температура була +16,8 у 1964 році, а мінімальна, -7 — того ж 2014-го.

Через вірогідність погіршення погодних умов, Служба автомобільних доріг Харківської області вже прозвітувала: дорожні служби повністю готові до негоди.

Нагадаємо, з 21 на 22 листопада в нашій області було оголошено штормове попередження. За словами синоптиків, та доба пройшла без особливо небезпечних явищ, але місцями по регіону пройшли сильні опади. Так, на сході області, зокрема в Ізюмі, Великому Бурлуці і Куп'янську, йшов сильний мокрий сніг, а в Куп'янську сніговий покрив становив 4 см.

Савелій Мякушко