На Харківщині 65 тисяч сімей мають складні сімейні обставини

На Харківщині 65 тисяч сімей мають складні сімейні обставини

http://pedpresa.com.ua/

Це вдалося виявити завдяки введенню понад 600 нових соціальних інспекторів.

Про це сьогодні в ході прес-туру представників ЗМІ до дитячого містечка «Отрадне» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

- Сьогодні ми маємо високий центр ініціатив - Президента України, який започаткував і тримає на контролі цілий ряд соціальних ініціатив, що стосуються уразливих сімей, дітей-сиріт і всіх тих, хто потребує державної допомоги. Це дуже важливо, оскільки ініціатива перебуває на контролі у перших осіб держави – у Президента, Кабінету Міністрів, Міністерства соціальної політики. Завдяки цьому пішли реальні кроки щодо реалізації цих ініціатив, - сказав Ігор Шурма.

За його словами, для виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, минулого року було ухвалене рішення про введення понад 20 тис. фахівців з соціальної роботи. В Харківській області було введено 658 посад для таких фахівців. На сьогоднішній день їх основним обов’язком є виявлення людей, які потребують соціальної допомоги.

- Завдяки цьому ситуація змінюється кардинально. Тому що за останній рік ми почали виявляти таких сімей у 6 разів більше. Фахівцями з соціальної роботи було здійснено 118 тис. візитів, у 65 тис. сімей були виявлені ознаки складних життєвих обставин. Усім цим сім’ям був запропонований соціальний супровід, і на сьогодні понад 3 тис. сімей зняті з соціального супроводу у зв’язку з подоланням таких життєвих обставин, - підкреслив Ігор Шурма.

За матеріалами: ХОДА