На Сумській заборонять рух транспорту

На Сумській заборонять рух транспорту

Фото із соцмережі

Рух усіх видів транспорту по вул. Сумській, на ділянці від пров. Мечникова до вул. Свободи, буде заборонений з 12:00 до 14:00 13 січня.

Це пов'язано з проведенням фестивалю вертепів «Перлини Слобожанщини: Різдвяні свята» біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка, - повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

На цей період рух автобусів буде організований наступним чином:

№ 119е: вул. Вернадського - пров. Подільський - пров. Короленка - пров. Вірменський (в зворотному напрямку: пров. Плетнівський - вул. Кооперативна) - пл. Павлівська - пл. Сергіївська - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пл. Свободи - пр. Науки і далі за маршрутом;

Амурський тигр оселився в Харківському зоопарку (Відео) 

№ 78е, 202е: вул. Університетська - вул. Мечникова - вул. Пушкінська - вул. Ярослава Мудрого - вул. Сумська і далі за маршрутом;

№ 20е, 88е, 217е: пров. Спартаківський - вул. Університетська - узвіз Соборний - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пл. Свободи - пр. Науки і далі за маршрутом.

Також 13 і 14 січня буде припинена робота майданчика для паркування на вул. Сумській та вул. Римарській, в районі ХНАТОБ.

Роман Шупенко