Олександр Фельдман обговорив з міністром екології Ізраїлю співпрацю в природоохоронній сфері

Олександр Фельдман обговорив з міністром екології Ізраїлю співпрацю в природоохоронній сфері

Народний депутат України, засновник Регіонального ландшафтного парку Фельдман Екопарк Олександр Фельдман під час поїздки в Ізраїль провів ряд зустрічей, на яких обговорив можливості співпраці з ізраїльськими установами та організаціями в природоохоронній сфері.

Зокрема, він поспілкувався з міністром екології Ізраїлю Зєев Елькіним. Однією з тем розмови стала проблема використання тварин для лабораторних досліджень (Мінекології Ізраїлю зараз реалізує проект з реабілітації 1600 макак, врятованих з ферми з розведення мавп для лабораторних досліджень). «Ми виступаємо проти використання тварин для проведення експериментів в лабораторіях. Таке жорстоке поводження не може бути виправданим в епоху високих технологій», — підкреслив Олександр Фельдман.

Він також відвідав Ізраїльський притулок для приматів, де містяться врятовані макаки, і зустрівся з його директором Тамар Фредман. Обговорювалися різні можливості для співпраці, зокрема обмін досвідом між фахівцями і проведення конференцій.

Олександр Фельдман також зустрівся з Шаєм Дороном, генеральним директором Єрусалимського біблійного зоопарку і наставником Фельдман Екопарк від Європейської Асоціації зоопарків і акваріумів. На ній обговорювалося обмін тваринами між двома зоопарками, участь Фельдман Екопарк в програмі з відновлення в Ізраїлі популяції видр (в рамках цієї програми Фельдман Екопарк рік тому передав до Єрусалимського зоопарку пару річкових видр), а також проведення спільних дослідницьких робіт.

«Єрусалимський біблійний зоопарк — давній і дуже важливий партнер Фельдман Екопарк. Ми вдячні нашим партнерам і за зусилля щодо інтеграції Регіонального ландшафтного парку у світовий та європейський зоозахисній діяльності співтовариства, і за переданих нам рідкісних тварин, — підкреслив Олександр Фельдман. — Я не сумніваюся, що наша співпраця продовжиться і стане основою для реалізації багатьох цікавих проектів».

Крім того, Олександр Фельдман зустрівся з регіональним директором Міжнародної системи обліку тварин (Speacies 360) Алексом Канторовичем і головним орнітологом заповідника Хай Бар Кармель Ігалем Міллером, з якими обговорив можливості з обміну досвідом з порятунку диких тварин і, зокрема, реінтеграції в природу хижих птахів і інших тварин.