Під Харковом заарештовано правозахисника

Під Харковом заарештовано правозахисника

Фото із соцмережі

Bовчанський районний суд заарештував харківського правозахисника Максима Корнієнка.

Про це йдеться в постанові суду від 14 листопада. Скан документа на своїй сторінці в Facebook розмістила Ярослава Манченко - знайома правозахисника.

Представник громадської організації "Громадський сектор" Анатолій Ряснянський на своїй сторінці в Facebook повідомив, що Максиму Корнієнку призначили адміністративний арешт через непокору співробітникам поліції і відмову пройти в райвідділ.

"Під час судового засідання він здійснював відеофіксацію судового засідання на мобільний телефон. За це суддя викликала поліцію", - повідомив Анатолій Ряснянський.

У прес-службі ГУНПУ в Харківській області повідомили, що 14 листопада о 10-00 до чергової частини Вовчанського відділу поліції надійшло повідомлення від судового розпорядника Вовчанського районного суду про те, що невідомий чоловік порушує порядок під час судового процесу. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. На вимогу поліцейських і судді 24-річний харків'янин не звертав уваги. Із залу суду молодика доставили в місцевий відділ поліції, де щодо нього складено адміністративний протокол за ст. 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) КУпАП.

Після розгляду даної адміністративної справи Вовчанський районний суд прийняв рішення про застосування до останнього покарання у вигляді адміністративного арешту строком 15 діб.

Микола Мельник

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ