Підтримай дітей Харківщини у погоні за вікнами

Підтримай дітей Харківщини у погоні за вікнами

http://www.rg.ru/

Команда одинадцятикласників Зачепилівського ліцею бере участь у Всеукраїнському конкурсі для школярів «Вікна нашого міста».

Якщо переможуть, в одному з класів їх навчального закладу будуть встановлені сучасні енергозберігаючі вікна. Таким чином школярі хочуть зробити свій внесок у модернізацію рідного ліцею.

Команда з п’яти хлопців вже пройшла перший етап конкурсу і потрапила до фіналу. Зараз у повному розпалі другий етап — збирання голосів у соцмережі. Напруження триває неабияке, рахунок змінюється не по годинах, а навіть по хвилинах. Попереду лідирують почергово зачепилівські школярі та команди Кременчуцької і Львівської шкіл. 

Кожен ваш голос, шановні читачі, може бути вирішальним при визначенні переможців. Давайте проголосуємо за «Ерудитів», залучивши до цього всю свою рідню, друзів, знайомих, сусідів. Щоб підтримати зачепилівських активістів, заходьте на сайт http://konkurs.rehauvikna.com.ua/profile/1230 (попередньо необхідно зареєструватись у соціальних мережах "Вконтакті" або "Facebook"). Голосування триватиме до 30 жовтня.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ