Представники європейського місцевого самоврядування відвідають Україну

Представники європейського місцевого самоврядування відвідають Україну

Фото: kharkivoda.gov.ua

Відповідне рішення було прийнято під час зустрічі Бюро Конгресу в Страсбурзі.

Про це повідомила віце-президент Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

- Візит делегації Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в Україну заплановано на 21 та 22 листопада. Програму візиту під час зустрічі Бюро Конгресу обговорили з президентом Конгресу. До України їдуть сама Гудрун Мюслер-Торнстром (президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи), президенти обох палат Конгресу - Палати місцевих влад та Палати регіонів, керівництво Моніторингового комітету, - відзначила Юлія Світлична.

На її думку, таке рішення говорить про високу оцінку та досягнення роботи української делегації в Конгресі та інтерес до України.

Осіння призовна кампанія розпочалася в області

У планах -  в рамках круглого столу за участю української делегації обговорити низку важливих питань, надати можливість керівництву одного з найвпливовіших європейських представницьких органів побачити справжню ситуацію в Україні.

Також у програмі візиту делегації Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи до України заплановано проведення зустрічей із керівництвом Уряду та Верховної Ради України, представниками влади та громадськості.

Нагадаємо, Юлія Світлична в жовтні 2016 року була обрана віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

Максим Грек