Скільки часу будуть ремонтувати потяги Hyundai. Корейці знайшли проблеми

Скільки часу будуть ремонтувати потяги Hyundai. Корейці знайшли проблеми

www.profi-forex.org

Для вирішення проблеми з поїздами Hyundai Rotem може знадобитися більше часу, ніж передбачалося.

Попередня перевірка показала , що тріщини в корпусах корейських вагонів з'явилися через прорахунки конструкторів. У Hyundai заявляють, що, якщо це підтвердиться в ході додаткових випробувань, компанія готова поставити нові комплектуючі. За оцінками експертів, така модернізація може зайняти не менше півроку, пише “КоммерсантЪ-Украина”.

Як розповів перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Микола Сергієнко, попереднє розслідування причин виникнення тріщин в поїздах Hyundai Rotem показало, що вони викликані прорахунками конструкторів виробника, внаслідок чого неправильно розподілене навантаження на шкворневу балку.

- З 24 лютого ми спільно з Hyundai починаємо випробування поїздів, якщо підтвердяться наші висновки, будемо проводити їх модернізацію, - говорить пан Сергієнко.

Поломка поїздів могла бути викликана не тільки прорахунками в проектуванні, але і цілою сукупністю чинників, серед яких, зокрема, недостатньо якісні матеріали, вплив навколишнього середовища, вважає голова представництва південнокорейської корпорації Hyundai в Україні Юн Сук Чой. За його словами, незважаючи на той факт, що розслідування триває, Hyundai прагне якомога швидше повернути поїзди на залізничні колії.

- У той же час для нас важливо забезпечити безпеку наших пасажирів. Тому Hyundai вже розпочала підготовку до проведення ремонтних робіт і випробувань спільно з експертами "Укрзалізниці ", - відзначає менеджер Hyundai.

У Hyundai кажуть, що після проведення випробувань в компанії підготують проект модернізації складів та план-графік робіт. За словами Юн Сук Чоя, при проведенні ремонтних робіт всі балки будуть замінені. Їх доставлять в Україну з Кореї, а ремонтні роботи будуть проведені в одному з українських депо, рекомендованому "Укрзалізницею".

Директор Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту Ростислав Дьомін говорить, що в Україні з модернізацією поїздів Hyundai можуть допомогти 5-6 українських підприємств, серед яких КВБЗ, Луганськтепловоз.

- Потяги Hyundai, які будуть визнані безпечними, можуть почати ходити вже через місяць. Модернізація ж тих, які виявляться несправними, може зайняти від півроку до дев'яти місяців, - вважає пан Дьомін.

Нагадаємо, СУПЕРШВИДКІ ПОЇЗДИ HYUNDAI ЗНІМАЮТЬ З РЕЙОК - УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Читайте також: КОРЕЙЦІ ВИБАЧИЛИСЯ ЗА ЯКІСТЬ ПОТЯГІВ HYUNDAI 

За матеріалами: КоммерсантЪ-Украина