Ціни на житло у Харкові. За скільки продають квартири у новобудовах і гостинки

Ціни на житло у Харкові. За скільки продають квартири у новобудовах і гостинки

http://ligarealty.com.ua/

Вартість квадратного метра у гостинці коштує стільки ж скільки і в елітній новобудові.

За кожен метр невеликої квартири доведеться платити близько $ 1000, пишуть “Вести”.

За останні кілька місяців у першій столиці збільшилася кількість пропозицій з продажу малогабаритних квартир -студій або попросту - « гостинок ». Щоправда, метр такого житла коштує не менше , ніж « квадрат» в елітній новобудові , але невелика площа робить квартири більш доступними.

Ріелтори кажуть : такі пропозиції зараз користуються непоганим попитом , однак перед укладанням угоди радять перевіряти наявність договорів з комунальними службами. На придбання квартири можна буде заощадити : стара 15 -метрова гостинка в Харкові коштує близько $ 20 000, а за аналогічну ціну можна купити нове житло.

Зараз «єврогостинки» можна купити як мінімум в трьох будинках Харкова: два з них розташовані на Салтівці, один - на вулиці Котлова. Свого часу ці колишні гуртожитки були приватизовані , а квартири переведені з нежитлового фонду в житловий. Ціна за квадратний метр - $ 900-1000 . Ще $ 2000 доведеться заплатити тим , хто хоче отримати квартиру «під ключ».

- У будинку на вулиці Тимурівців , 31 натомість ви отримаєте євроремонт , хорошу сантехніку , шпалери , - розповіла менеджер одного з агентств нерухомості Олена . - Площа квартир - від 14.5 до 33 «квадратів». У житловому комплексі « Воробйові гори» (вулиця Чернівецька , 5 ) ціна за метр - ще вище. За стандартну квартиру в 17 метрів доведеться викласти як мінімум $ 18 тисяч , а житло на 2 і 3 поверхах буде коштувати дорожче. Здача будинку запланована на середину грудня. Всі комунікації підключені , залишилися дрібні ремонтні роботи в коридорах. Документи готові. Усі договори з комунальними службами підписані.

За словами голови експертної ради Гільдії ріелторів України Сергія Шкильова , саме комунікації є слабким місцем подібних будинків.

- Зазвичай такі будинки здаються на тих умовах , що потім будуть створені ОСББ. Тоді , мовляв, і будуть укладені нові договори , у той час як старі розраховані на малі потужності і не можуть задовольнити потреби жильців , - говорить експерт. - Але в цілому такі квартири користуються непоганим попитом у тих харків'ян , які не можуть собі дозволити звичайну « однушку » , наприклад - у студентів . Особливо якщо будинок знаходиться в хорошому районі.

За матеріалами: Вестей