Суспільство

фото: privatkharkov.blogspot.com фото: privatkharkov.blogspot.com

У Харкові діти зможуть один день попрацювати у ПриватБанку

  • 11.10.2017 | 16:00
  • Реклама

Міжнародний діловий журнал Community Business Magazine ініціював проведення профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу Місто Професій.

"Місто Професій" - це національний проект, мета якого ознайомити дітлахів із різноманітними спеціальностями та надати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

14 жовтня у Харкові на територіі Харківського національного академічного театру опери та балету (ХНАТОБ, вул. Сумська 25) розгортається імпровізоване Місто Професій. На вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених спеціальностей. Дітлахи мають можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей діти приступають до "виконання обов'язків". Сумлінні «працівники» отримують заробітну плату, яку зможуть витратити в крамниці солодощів та подарунків, що розташована на території Міста Професій.

Серед локацій, які представлятимуть кілька десятків професій, буде і майданчик ПриватБанку. Там маленькі відвідувачі зможуть по-справжньому зануритися у банківські професії: касира, менеджера з обслуговування клієнтів, інкасатора. Діти від 6 до 17 років тут зможуть оформити справжню Картку Юніора або записатися на навчальні події від ЮніорБанку. Всі вони під час свята гарантовано отримають призи від компанії Mastercard.

Для оформлення Картки Юніора не забудьте взяти з собою документи - свідоцтво про народження дитини, для дітей старше 14 років – додатково ідентифікаційний податковий номер.

Чекаємо на вас 14 жовтня з 12:00 до 15:00 біля Харківського національного академічного театру опери та балету (ХНАТОБ, вул. Сумська 25). Вхід дорослим тільки у супроводі дітей!

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online