У Харкові для пенсіонерів організували концерт

У Харкові для пенсіонерів організували концерт

http://podrobnosti.ua/

У театрі ім. Т. Г. Шевченка дали спецконцерт.

1 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дню ветерана у театрі ім.Т. Г. Шевченка відбулися урочистості для ветерани війни та праці, «дітей війни», активістів ветеранського руху.

- З 2004 року ми святкуємо в нашій державі День ветерана. Сьогодні це не тільки ветерани Великої Вітчизняної війни, а й ветерани локальних війн, ветерани праці, ветерани військової та державної служби. Це люди, які мають досвід, знання, але найголовніше, які мають життєву мудрість. Наші літні люди є носіями класичної культури, яка була на кордоні 19-20 століть. У той час, коли головними в житті були чесність, порядність, толерантність. Сьогодні я від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова за дорученням депутатського корпусу від усього серця вітаю всіх вас з цими прекрасними святами, – сказала заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова.

За особливий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді ряд ветеранів було відзначено Почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Організації ветеранів України.

Після урочистостей для ветеранів Харківщині відбувся святковий концерт.

За матеріалами: ХОДА