Вартість холодної води зміниться для харків'ян

Вартість холодної води зміниться для харків'ян

Фото із соцмережі

Норми холодного водопостачання і водовідведення затвердили 28 грудня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, у середньому норми знизилися на 1,2-1,5 куб. м на людину в місяць. Економити харків'яни будуть від 15 до 20 грн. Це стосується тих квартир, де не встановлені прилади обліку.

«У 2016 році були проведені вибіркові приладові вимірювання. Цим займалася робоча група, у тому числі вчені Харківського національного університету міського господарства. У приватних домоволодіннях норми розраховували з урахуванням поливу», - повідомив Олексій Богач.

У свою чергу секретар Харківської міської ради Олександр Новак зазначив, що це дуже важливе рішення для харків'ян, особливо, якщо врахувати, що плата за послуги теплопостачання в житлових будинках нараховуватиметься за новим порядком і також зменшиться.

Зазначимо, що норми споживання води розраховувалися з урахуванням категорії житла, яких всього 15. З повним їх переліком можна ознайомитися ТУТ.

Микола Мельник