Відеозвернення: міліція просить людей не брати участі у сумнівних заходах

Відеозвернення: міліція просить людей не брати участі у сумнівних заходах

http://mvs.gov.ua/

Спокій харків’ян та гостей міста на вихідних оберігатимуть 3 тис. силовиків.

Напередодні свят начальник Головного управління МВС України в Харківській області полковник міліції Анатолій Дмитрієв звернувся до жителів регіону.

- З огляду на ту ситуацію, яка склалася сьогодні в нашій країні, обласною та міською владою було прийнято цілком логічне рішення – відзначати святкові дні без особливих урочистостей. Відбудуться лише офіційні масові заходи, проведення яких узгоджено з силовими структурами, Харківською облдержадміністрацією та міськрадою.

23 та 24 серпня в регіоні заплановано 56 заходів, які мають намір відвідати близько 30 тисяч громадян.
Для охорони громадського порядку буде залучено близько 3000 працівників міліції, військовослужбовців Національної гвардії України, курсантів вищих учбових закладів МВС України та представників громадських формувань.

У зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в нашій країні, та наявністю інформації про можливі провокації, міліція звертається до представників різних політичних сил та громадських організацій з проханням утриматися від проведення несанкціонованих акцій у ці святкові дні.

Закликаємо усіх жителів та гостей Харкова дотримуватися законів, не брати участі у сумнівних заходах та не порушувати громадський порядок. Нагадаю, що за такі дії чинним законодавством України передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Міліція, у свою чергу, готова зробити все можливе для того, щоб свята пройшли мирно та без правопорушень. Ми будемо реагувати на будь-які спроби порушення спокою у місті та області оперативно, ефективно, рішуче та жорстко, діючи виключно в рамках чинного законодавства, - сказав Анатолій Дмитрієв.