Вивіз сміття дорожчає у Харкові

Вивіз сміття дорожчає у Харкові

Фото з соцмереж

ТОВ "Харків Екоресурс" повідомляє про підвищення тарифу на вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) з приватного сектора.

 Про це повідомляється на сайті підприємства.

Сьогодні кожен житель приватного сектора платить за вивіз ТПВ 11,69 грн в місяць. Це тариф встановлений з 2014 р.

"Через зростання цін на енергоносії, паливно-мастильні матеріали, запчастини, матеріали, спецодяг та інвентар, діючі тарифи не покривають витрати з вивезення побутових відходів, що ставить під загрозу порушення графіка вивезення та забезпечення транспорту паливом. Крім того, зросла мінімальна заробітна плата і прожитковий мінімум, —  пояснюють в "Харків Екоресурс".

Тож вартість послуги може зрости на 23,6 % і складе 14,45 грн на 1 людину в місяць.

Тариф на вивезення ТПВ складається із:

—    тарифу на вивезення (перевезення, захоронення) твердих побутових відходів (ТПВ) з урахуванням ПДВ — 67,28 грн/м3  (для населення  незалежно від форми власності будинків);   
—    тарифу на вивезення (перевезення, захоронення) великогабаритних відходів (ВГВ) з урахуванням ПДВ — 115,65 грн/ м3  (для населення  незалежно від форми власності будинків).  

Для інших груп споживачів плановані розміри тарифів становлять:
— з вивезення (перевезення, захоронения) ТПВ: для бюджетних організацій — 73,69 грн/м3, для інших споживачів — 93,25 грн/м3;

—з вивезення (перевезення, захоронения) ВГВ: для бюджетних організацій — 116,34 грн/м3; для інших споживачів — 134,24 грн/м3.

Але у ТОВ "Харків Екоресурс" повідомили, що підвищення тарифу відбудеться не найближчим часом. Процедура із документами може зайняти близько 2—2,5 місяця.

- Підприємство подало документи у міськраду на коригування тарифів і зараз ми інформуємо споживачів, - пояснили у підприємстві. - А для остаточного підвищення тарифу - потрібно рішення сесії міськради.

Нового начальника СБУ призначили на Харківщині

Нагадаємо, ТОВ «ХАРКІВ ЕКОРЕСУРС» визначено виконавцем послуги з вивезення побутових відходів на підставі рішення Виконавчого комітету Харківської міської ради № 940 від 28.12.2011 р. «Про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів у місті Харкові».

Олександр Ушаков

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ