За ремонт небезпечних мостів взялися на Харківщині

За ремонт небезпечних мостів взялися на Харківщині

Фото з соцмережи

До кінця року обіцяють привести до ладу кілька проблемних мостів.

Про це під час щотижневого брифінгу повідомив перший заступник начальника Служби автодоріг в Харківській області Сергій Пляка.

За словами чиновника, з 1 червня цього року дорожники почали виконання аварійно-ремонтних робіт на мосту через р. Сіверський Донець по трасі Андріївка - Курган - Мілове (Балаклійський район). У травні цього року рух по мосту було закрито в зв'язку з аварійним станом конструкцій. Обіцяють, що через місяць рух для пішоходів і легкового транспорту буде відкрито. Після цього міст ще раз обстежать і готуватимуть до капітального ремонту.

З 3 травня почалися роботи з відновлення шляхопроводу біля с. Губарівка по трасі Харків - Охтирка. Демонтують старі частини берегових і прогонових опор, а також встановлять нові. Термін закінчення ремонту - листопад 2017 року. Обсяг фінансування - до 30 млн грн.

У минулому році також було закрито рух для пішоходів по шляхопроводу в сел. Пісочин, причина - аварійність деяких конструкцій. Цьогоріч року шляхопровід обіцяють привести в безпечний стан, на ці цілі виділено 15 млн грн.

П'ять харківських комунальних газет стали приватними

Так само тривають роботи з ремонту моста в Ізюмі.

Андрій Соха

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ