Безробітним, старшим від 45 років, дають безкоштовні ваучери у Харкові (ФОТО)

Безробітним, старшим від 45 років, дають безкоштовні ваучери у Харкові (ФОТО)

фото Катерини Терещенко

Директор Харківського регіонального центру зайнятості Володимир Міненко запевняє, що безробітним громадянам, старшим від 45 років, не треба впадати в розпач

Сьогодні, згідно з чинним законодавством, у громадян цієї вікової категорії є шанс знайти роботу.

– Наша законодавча база сьогодні дозволяє особам, яким за 45 років, отримати ваучер на професійне навчання, – розповідає Володимир Міненко. – Цей ваучер безкоштовний, його може отримати навіть людина, яка працює на даний момент.
За поточний рік такі ваучери у Харківській області отримали вже 1100 осіб. Перелік професій, якими із цим ваучером може оволодіти людина, складає 25 різних спеціальностей. У близькому майбутньому цей перелік має збільшитися до 150 професій.

Державні можливості районного центру

Ситуація на ринку праці у Харківській області впродовж 2013 року характеризується спеціалістами як стабільна. Тільки за сприяння Красноградського районного центру зайнятості за 10 місяців поточного року працевлаштовано понад 1200 осіб, профорієнтаційні послуги отримали більше 2,2 тисячі мешканців району. За рейтинговою оцінкою показників результатів діяльності служби зайнятості Красноградський центр зайнятості входить у першу десятку кращих центрів в області. А минулого року штат працівників Центру було визнано найкращим на Харківщині.


Три роки тому розпочалося будівництво нового приміщення для Центру, адже старе було вже непридатним для експлуатації. Вже тиждень нова будівля Центру приймає відвідувачів. На першому поверсі є диспетчер-консультант, який координує клієнтів Центру.

Тут же кожен може самостійно користуватися тачскріном, за допомогою якого в електронному вигляді можна отримати інформацію про будь-яку вакансію у будь-якому центрі зайнятості України. Неподалік також є інтерактивний стенд із вакансіями, який кожен роботодавець може наповнювати своїми пропозиціями. Другий поверх Центру – царина роботодавців, для яких, до речі, теж проводяться семінари та заняття.

Катерина Терещенко

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ