Де найгірші дороги на Харківщині. Інформація УДАІ

Де найгірші дороги на Харківщині. Інформація УДАІ

http://netbespredelu.ru

На 268 тис. м2 проїзної частини доріг Харківщини необхідно виконати ямковий ремонт.

Про це повідомив сьогодні заступник начальника УДАІ ГУМВС України в Харківській області, полковник міліції Михайло Бакумов.

За інформацією Михайла Бакумова, у найгіршому стані сьогодні знаходяться автодороги місцевого значення у Валківському, Дергачівському, Краснокутському, Лозівському та Сахновщанському районах та на вулицях населених пунктів Краснокутського, Лозівського та Чугуївського районів.

Головними причинами погіршення стану дорожнього покриття є погодні умови та сіль, якою посипали дороги взимку.

- Зимова погода зруйнувала дорогу, а точніше – постійні перепади температур. Також деформацію дорожнього покриття прискорила сіль у чистому вигляді, якою ми посипали дороги під час ожеледі, і звісно, незавершений ремонт на деяких ділянках проїжджої частини, – прокоментував Сергій Пляка, заступник начальника служби автомобільних доріг в Харківській області.

Окрім ремонту дорожніх магістралей, на дорогах Харківщини необхідно оновити майже 7,5 тис. дорожніх знаків та нанести близько 5,5 тис. км дорожньої розмітки.

Ремонтні роботи планують розпочати найближчим часом, коли погодні умови нормалізуються. За нормативними актами, усунення деформації на дорожньому покритті можна проводити за температури +5 С в умовах мінімальної вологості.

8 з 12 заводів Харківщини, що спеціалізуються на виробництві бетон-асфальту, планують задіяти до цієї роботи. Сергій Пляка запевнив, що Служба автомобільних доріг Харківщини має необхідні кошти на плановий ремонт доріг загального користування.

Марія Кулик 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ